Dentysta Kielce – prywatnie

Potrzebujesz pomocy stomatologicznej? Boli Cię ząb lub planujesz wizytę kontrolną? Warto wybrać się do odpowiedniego dentysty. Jednak na co zwrócić uwagę przed zapisaniem się na wizytę? Dowiedz się, jak wybrać dobrego dentystę prywatnie w Kielcach.

Dobry dentysta, czyli jaki – Kielce

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług stomatologicznych prywatnie. Wynika to z różnych przyczyn, takich jak możliwość zapisania się na szybszy termin niż w przypadku NFZ czy leczenie w bardziej komfortowych warunkach. Jednak przed wyborem dentysty prywatnie w Kielcach warto zwrócić uwagę na kilka elementów.

  • Zakres usług

W zależności od gabinetu stomatologicznego pacjent ma możliwość skorzystania z różnej opieki dentystycznej. Warto wybrać takiego specjalistę, który oferuje leczenie w potrzebnym zakresie. Znajdziesz jednak gabinety, w których można skorzystać z ortodoncji, endodoncji, protetyki, stomatologii zachowawczej, profilaktycznej czy estetycznej. Taki zakres usług ma Centrum Ortodoncji i Stomatologii So! Smile w Kielcach.

  • Opinie

Wciąż wiele osób odczuwa strach przed wizytą u dentysty. Trudno się dziwić, zwłaszcza gdy można usłyszeć mnóstwo historii o bólu podczas zabiegu. Zatem zanim zdecydujesz się na zarezerwowanie terminu wizyty, sprawdź opinie o stomatologu.

  • Możliwość wykonania zdjęć RTG

Przy leczeniu stomatologicznym nierzadko niezbędna jest analiza anatomicznej budowy żuchwy i zębów. Dlatego warto wybrać gabinet, w którym możliwe jest wykonanie zdjęć RTG. Z takich usług skorzystasz w Centrum Ortodoncji i Stomatologii So! Smile w Kielcach.

  • Personel

Dobry gabinet stomatologiczny, współpracujący ze specjalistami z pewnością pochwali się zespołem np. na swojej stronie internetowej. Dzięki temu możesz sprawdzić, kto będzie Cię leczył oraz jakie ma kwalifikacje. 

  • Cennik

Ceny usług dentystycznych prywatnie w Kielcach mogą się znacznie od siebie różnić. Najlepiej zdecydować się na wizytę w gabinecie, który ma przejrzysty cennik. W ten sposób możesz się przygotować na to, ile wyniesie Twoje leczenie.

  • Czystość i estetyka gabinetu

Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z usług stomatologicznych prywatnie, odwiedź gabinet. Wnętrze budynku powinno być idealnie czyste i estetycznie urządzone. Dzięki temu możesz mieć pewność, że również gabinet stomatologiczny nie będzie budził żadnych zastrzeżeń pod względem standardów higienicznych.

Dobry dentysta w Kielcach prywatnie zapewni Ci wysokiej jakości leczenie stomatologiczne w bezpiecznych i komfortowych warunkach. 

Powrót

ul. Biskupa Kaczmarka 6A
25-022 Kielce

Blog

Rejestracja

Grażyna Sobczyk
lek. stom. specjalista ortodonta

Godziny przyjęć
Wt. i czw. 14.00 - 19.00
Środa 10.30 - 15.00

Kamil Sobczyk
lekarz dentysta,
Master di II Livello in Orthodontics

Godziny przyjęć
Pon. 14.00 - 19.00
Wt. 14.00 - 19.00
Czw. 14.00 - 19.00
Pt. 9.00 - 14.00
Wybrane soboty 9-14

Kamila Sobczyk
lekarz dentysta,
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć
Wybrane soboty