Dobry dentysta w Kielcach

Poszukujesz kompetentnego dentysty? Wiele osób w Kielcach już go znalazło. Prowadzona przez nas klinika stomatologiczna oferuje nawet najbardziej wymagającym pacjentom kompleksowe leczenie. To dentyści, którzy z nami współpracują są kluczem do Twojego oraz Twoich najbliższych zadowolenia z oferowanych usług.  Zapewniamy pełen profesjonalizm pamiętając, że stomatolog nie powinien kojarzyć się z wrogością, lecz przyjaznym nastawieniem. Nikogo nie dziwi więc fakt, że nasze gabinety są wybierane przez wielu mieszkańców Kielc i okolic.

Nowoczesny sprzęt wysokiej jakości, w jaki wyposażona jest nasza klinika, zapewni Państwu opiekę, na jaką zasługujecie. Twój stomatolog jest w stanie kompleksowo przebadać uzębienie oraz trafnie postawić diagnozę i wybrać indywidualnie leczenie. Dentyści w naszej klinice to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Ich doświadczenie pozwala na zyskanie zaufania u wszystkich pacjentów, również tych najmłodszych. Swoje kompetencje podnoszą biorąc udział w wielu specjalistycznych szkoleniach.

dobry dentysta kielce

Najtrudniejsze zabiegi, a także nawet najmniej widoczne ubytki są w stanie być zdiagnozowane dzięki doskonałym urządzeniom i narzędziom diagnostycznym. W naszej klinice nie tylko oferujemy zabiegi stomatologiczne. Specjalizujemy się także w ortodoncji, implantologii i nie tylko. Dzięki temu, w jednym miejscu, możemy zadbać o uzębienie wszystkich członków rodziny.

Warto zapoznać się z oferowanymi przez nas zabiegami oraz specjalistami, z którymi współpracujemy. Jesteśmy przekonani, że zaufanie, którym obdarzą Państwo naszą klinikę przerodzi się w wieloletnią relację, a uzębienie będzie wyjątkowo zadbane.

Powrót

ul. Biskupa Kaczmarka 6A
25-022 Kielce

Blog

Rejestracja

Grażyna Sobczyk
lek. stom. specjalista ortodonta

Godziny przyjęć
Wt. i czw. 14.00 - 19.00
Środa 10.30 - 15.00

Kamil Sobczyk
lekarz dentysta,
Master di II Livello in Orthodontics

Godziny przyjęć
Pon. 14.00 - 19.00
Wt. 14.00 - 19.00
Czw. 14.00 - 19.00
Pt. 9.00 - 14.00
Wybrane soboty 9-14

Kamila Sobczyk
lekarz dentysta,
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć
Wybrane soboty