Dobry Ortodonta dziecięcy – Kielce

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Kielcach, gdzie możecie Państwo skorzystać z profesjonalnych usług doświadczonego ortodonty dla najmłodszych. Dołożymy wszelkich starań aby Państwa pociechy mogły cieszyć się zdrowym uzębieniem, naprawimy wszelkie niedoskonałości i uszkodzenia w jamie ustnej naszych pacjentów. Dajemy gwarancję zdrowego uśmiechu, a także pewności siebie i zadowolenia po skorzystaniu z naszych usług.

Ortodonta dziecięcy w Kielcach

Nieprawidłowy zgryz to nie tylko defekt estetyczny, ale też przyczyna wielu często poważnych schorzeń. Może skutkować wzmożoną próchnicą, szybszym ścieraniem się szkliwa a co za tym idzie kruszeniem go. Niejednokrotnie powoduje różne choroby przyzębia, a te w konsekwencji prowadzą do bardzo ciężkich schorzeń, o wiele trudniejszych do wyleczenia. Dlatego niezmiernie istotne są wczesne zabiegi korekcyjne.

Nasz ortodonta w Kielcach profesjonalnie skoryguje i wyeliminuje wady zgryzu i naprawi wszelkie niedoskonałości.

To właśnie w trosce o najmłodszych nasz kielecki gabinet stomatologiczny służy szybką i skuteczną pomocą w usuwaniu wad zgryzu.

Profesjonalny ortodonta dziecięcy w Kielcach

Oferta naszego gabinetu zawiera dwa rodzaje aparatów ortodontycznych. Ruchome – mają za zadanie wspomagać prawidłowe ustawienie zgryzu. Stałe natomiast to priorytet właściwego procesu leczenia zgryzu i oczekiwanej korekcji. Nowoczesne aparaty w żadnym wypadku nie powodują bólu, jak to miało miejsce w przypadku starszych rozwiązań. Posiadają również walory estetyczne, są wręcz atrakcyjne wizualnie.

Zdarza się, że specjalista zmuszony jest obok zabiegów ortodontycznych zasięgnąć pomocy pozostałych dziedzin stomatologii: chirurgii oraz protetyki.  Dłuższe rozplanowanie całego procesu leczniczego w czasie sprawia, że zabiegi przebiegają w sposób delikatny oraz nienatarczywy.

Profilaktyka ortodontyczna zazwyczaj bierze swój początek u dzieci w wieku od 9 do 14 lat. Nie znaczy to jednak, że tego typu zabiegi można wykonywać wyłącznie w tym przedziale wiekowym. Nic nie stoi na przeszkodzie aby rozpocząć leczenie wcześniej lub później.

Powrót

ul. Biskupa Kaczmarka 6A
25-022 Kielce

Blog

Rejestracja

Grażyna Sobczyk
lek. stom. specjalista ortodonta

Godziny przyjęć
Wt. i czw. 14.00 - 19.00
Środa 10.30 - 15.00

Kamil Sobczyk
lekarz dentysta,
Master di II Livello in Orthodontics

Godziny przyjęć
Pon. 14.00 - 19.00
Wt. 14.00 - 19.00
Czw. 14.00 - 19.00
Pt. 9.00 - 14.00
Wybrane soboty 9-14

Kamila Sobczyk
lekarz dentysta,
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć
Wybrane soboty