Dobry Ortodonta w Kielcach.

Nasz gabinet stomatologiczny w Kielcach zapewnia Państwu możliwość skorzystania z usług profesjonalnego i doświadczonego ortodonty dziecięcego. Zapewniamy Państwa, że nasz gabinet stomatologiczny dopełni wszelkich starań, żeby uzębienie Pańskich dzieci uległo poprawie, a co za tym idzie zdrowie zębów i pewność siebie naszych najmłodszych pacjentów. Zapraszamy!

Ortodonta dla dzieci – Kielce 

 

W naszym gabinecie w Kielcach nasz ortodonta zajmie się eliminacją wad zgryzu oraz korygowaniem nieprawidłowości zębowych. Jednak zaniedbania związane z nieprawidłowym zgryzem niosą za sobą często cięższe konsekwencje niż tylko walory estetyczne.

Nieodpowiedni zgryz wiąże się ze zwiększoną podatnością na próchnicę, może przyczyniać się do powstawania różnych chorób przyzębia czy nawet zaburzeń mowy. Na skutek pocierania zębów o siebie, niejednokrotnie dochodzi do ścierania szkliwa, co sprawia że zęby się kruszą i stają się nadwrażliwe. Wada zgryzu może być przyczyną innych problemów zdrowotnych, które są trudniejsze do rozwiązania, dlatego tak ważna jest jak najszybsza korekcja zębów.

Z myślą o najmłodszych nasz gabinet stomatologiczny, znajdujący się w Kielcach oferuje skuteczną pomoc dzieciom, borykającym się z wadami zgryzu.

ortodonta dziecięcy kielce

Dobry Ortodonta dziecięcy w Kielcach

Nasz gabinet posiada w swojej ofercie zarówno aparaty ortodontyczne ruchome jak i stałe. Pierwsze z nich pełnią funkcję wspomagającą, natomiast drugie stanowią podstawę efektywnej korekcji i leczenia zgryzu. Dzisiejsze aparaty niczym nie przypominają dawnych nieestetycznych aparatów, które w dodatku wywoływały dosyć spory ból u pacjentów. Aktualnie są one atrakcyjne i nie powodują żadnych reakcji bólowych.

Za sprawą dłuższego rozłożenia korekty zgryzu w czasie, proces ten przebiega w sposób nieinwazyjny i łagodny. Dosyć często ortodonta dla dobra pacjenta, musi skorzystać z innych dyscyplin stomatologicznych jakimi są protetyka czy chirurgia.

Leczenie ortodontyczne przeprowadza się zwykle u pacjentów między 9 a 14 rokiem życia. Jednak nie istnieją żadne przeciwwskazania ku temu, by rozpocząć je wcześniej czy też później.

Powrót

ul. Biskupa Kaczmarka 6A
25-022 Kielce

Blog

Rejestracja

Grażyna Sobczyk
lek. stom. specjalista ortodonta

Godziny przyjęć
Wt. i czw. 14.00 - 19.00
Środa 10.30 - 15.00

Kamil Sobczyk
lekarz dentysta,
Master di II Livello in Orthodontics

Godziny przyjęć
Pon. 14.00 - 19.00
Wt. 14.00 - 19.00
Czw. 14.00 - 19.00
Pt. 9.00 - 14.00
Wybrane soboty 9-14

Kamila Sobczyk
lekarz dentysta,
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć
Wybrane soboty