Stomatologia estetyczna – Kielce

Szeroki uśmiech to coś co może nam zjednać sympatię wielu osób. Jeśli jednak chcemy, aby prezentował się on pięknie przez długi czas, warto korzystać z możliwości jakie daje nam stomatologia estetyczna. W jej ramach wykonuje się korekcję kształtu zębów, zmienia się ich ustawienie, a także kolor, dokonuje się napraw wszelkich uszkodzeń oraz uzupełnia się powstałe ubytki.

Przez długi czas, wykonywanie implantów, licówek, albo porcelanowych koron, było bardzo odległym marzeniem, które dodatkowo było niezwykle kosztowne. Teraz jednak dostęp do tego typu zabiegów jest znacznie większy, przez co każdy może poprawić wygląd swoich zębów i uśmiechu.

Stomatologia estetyczna  – gabinet w Kielcach

Nie bez powodu tak bardzo zależy nam na tym, aby nasz uśmiech był po prostu ładny. Pomaga nam on zjednać sobie ludzi dookoła nas i lepiej się z nimi komunikować. Zdrowy, piękny uśmiech to także znak, iż dana osoba jest szczęśliwa i w pełni sił witalnych.

Jeśli wiemy, że nasz uśmiech jest ładny, stajemy się też pewniejsi siebie i łatwiej jest nam nawiązywać nowe znajomości, czy dążyć do wyznaczonych sobie celów zawodowych. Warto zatem zainwestować w zdrowe i naturalnie piękne zęby.

To jak prezentują się nasze zęby może zależeć od wielu rzeczy, takich jak ich kolor, wielkość, kształt, kondycja dziąseł, czy zgryzu. Jeśli nie wyglądają one idealnie, stomatologia estetyczna może pomóc nam to zmienić. Popularne są chociażby zabiegi prostowania zębów, zmiany ich koloru, pozbywania się przebarwień, czy też wymiana wypełnień, tak by wyglądały naturalnie. Stomatologia estetyczna pomaga też osobom, które mają nieodpowiedni kształt zębów, diastemę, czy uszkodzenia będące wynikiem urazu lub wypadku.

Stomatologia estetyczna

Powrót

ul. Biskupa Kaczmarka 6A
25-022 Kielce

Blog

Rejestracja

Grażyna Sobczyk
lek. stom. specjalista ortodonta

Godziny przyjęć
Wt. i czw. 14.00 - 19.00
Środa 10.30 - 15.00

Kamil Sobczyk
lekarz dentysta,
Master di II Livello in Orthodontics

Godziny przyjęć
Pon. 14.00 - 19.00
Wt. 14.00 - 19.00
Czw. 14.00 - 19.00
Pt. 9.00 - 14.00
Wybrane soboty 9-14

Kamila Sobczyk
lekarz dentysta,
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć
Wybrane soboty