Stomatologia zachowawcza – Kielce

Czym właściwie jest stomatologia zachowawcza? Celem tej szczególnej dziedziny jest włożenie wszelkich starań w to, aby nasze naturalne zęby służyły nam przez możliwie jak najdłuższy czas. W jej ramach usuwane są wszelkie pojawiające się zmiany próchnicowe, odtwarzany jest naturalny wygląd zęba, a także jego funkcja żucia.

Przykładem miasta, w którym rynek usług medycznych jest bardzo obszerny, są chociażby Kielce. Duża ilość gabinetów stomatologicznych to oczywiście ogromny plus, jednak jednocześnie możemy mieć problem z dokonaniem wyboru któregoś z nich.

Trafiając do stomatologa pierwszego kontaktu, zwykle spotkamy się ze specjalistą w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Jest ona zdecydowanie najbardziej popularna i skupia się na zachowaniu naszych naturalnych zębów w dobrej kondycji możliwie jak najdłużej. Dentysta stara się o to między innymi lecząc ubytki spowodowane pojawianiem się próchnicy oraz zapobiegając jej.

So-smile Kielce to klinika w Kielcach, która swoim pacjentom oferuje zarówno usługi w ramach chirurgii szczękowo-twarzowej, jaki i protetyki, ortodoncji i opisywanej tu stomatologii zachowawczej. Kompleksowa opieka profilaktyczna oraz duża liczba oferowanych przez nas usług leczniczych to cechy, za które cenią nas nasi pacjenci.

W klinice So-smile – Kielce korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz najbardziej zaawansowanych materiałów. Dzięki temu, leczenie jest bezbolesne, a wypełnienia zupełnie niewidoczne. Zęby naszych pacjentów pozostają zatem piękne i naturalne przez bardzo długi czas.

Stomatologia zachowawcza

Powrót

ul. Biskupa Kaczmarka 6A
25-022 Kielce

Blog

Rejestracja

Grażyna Sobczyk
lek. stom. specjalista ortodonta

Godziny przyjęć
Wt. i czw. 14.00 - 19.00
Środa 10.30 - 15.00

Kamil Sobczyk
lekarz dentysta,
Master di II Livello in Orthodontics

Godziny przyjęć
Pon. 14.00 - 19.00
Wt. 14.00 - 19.00
Czw. 14.00 - 19.00
Pt. 9.00 - 14.00
Wybrane soboty 9-14

Kamila Sobczyk
lekarz dentysta,
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć
Wybrane soboty