Usługi stomatologii estetycznej

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, jak bardzo Twoje uśmiech może Cię definiować? To pierwsza rzecz, którą ludzie zauważają na Twojej twarzy, więc ważne jest, aby był on zdrowy i piękny. Właśnie z tego powodu Centrum Ortodoncji i Stomatologii So-Smile w Kielcach oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych, w tym usługi stomatologii estetycznej, które pomogą Ci osiągnąć idealny uśmiech.

Stomatologia estetyczna to dziedzina stomatologii, która zajmuje się poprawą wyglądu zębów i dziąseł, a tym samym poprawiając wygląd całej twarzy. W Centrum Ortodoncji i Stomatologii So-Smile w Kielcach oferujemy szereg zabiegów, które pomogą Ci osiągnąć piękny i zdrowy uśmiech.

W naszym centrum oferujemy wiele usług stomatologii estetycznej, takich jak: wybielanie zębów, nakładki porcelanowe, licówki porcelanowe, uzupełnianie braków zębowych, a także usługi z zakresu ortodoncji. Wszystkie nasze zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy stosują najnowsze technologie i narzędzia, aby zapewnić Ci najlepsze efekty.

Wybielanie zębów to jedna z najpopularniejszych usług stomatologii estetycznej. W Centrum Ortodoncji i Stomatologii So-Smile w Kielcach oferujemy wiele opcji wybielania zębów, w tym zabiegi wykonywane w gabinecie, jak i zestawy do wybielania zębów, które możesz stosować w domu. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, możesz być pewny, że osiągniesz biały i piękny uśmiech.

Licówki porcelanowe to kolejna popularna usługa stomatologii estetycznej, która pomaga poprawić wygląd zębów. Licówki porcelanowe to cienkie płatki porcelanowe, które są przyklejane do zębów i pozwalają na poprawienie ich kształtu, rozmiaru i koloru. Nakładki porcelanowe wyglądają bardzo naturalnie i są bardzo trwałe.

Jeśli chcesz zadbać o estetykę swojego uśmiechu, a jednocześnie zyskać pewność siebie, zapraszamy do Centrum Ortodoncji i Stomatologii So-Smile w Kielcach, w którym specjaliści przywrócą piękno Twoim zębom.

Powrót

ul. Biskupa Kaczmarka 6A
25-022 Kielce

Blog

Rejestracja

Grażyna Sobczyk
lek. stom. specjalista ortodonta

Godziny przyjęć
Wt. i czw. 14.00 - 19.00
Środa 10.30 - 15.00

Kamil Sobczyk
lekarz dentysta,
Master di II Livello in Orthodontics

Godziny przyjęć
Pon. 14.00 - 19.00
Wt. 14.00 - 19.00
Czw. 14.00 - 19.00
Pt. 9.00 - 14.00
Wybrane soboty 9-14

Kamila Sobczyk
lekarz dentysta,
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć
Wybrane soboty