Marzysz o promiennym uśmiechu niczym u Julii Roberts? Efekt ten pomożemy osiągnąć Ci szybko i skutecznie!

W ofercie naszego gabinetu proponujemy wybielanie zębów na dwa sposoby, przy wykorzystaniu dwóch leczniczych metod. Obie wspomniane metody umożliwiają uzyskanie bardzo podobnych efektów:

– pierwsza z nich wymaga wykorzystania specjalistycznej ochrony na zęby oraz specyfiku w formie żelu

– druga z nich to tak zwana „metoda domowa”, w której stosuje się specjalną wkładkę wypełnioną żelem

W pierwszym sposobie wybielania, opieramy się na aktywnym składniku obecnym w substancji, który wchodzi w reakcję z płytką zęba poprzez bodźce takie jak na przykład światło czy inne związki chemiczne. Metoda ta zapewnia dość szybkie, jeśli wręcz nie natychmiastowe efekty. Gabinet stwarza również możliwość powtórzenia zabiegu w celu uzyskania jeszcze bardziej „spektakularnych” rezultatów.

Druga metoda wybielania zębów spodoba się wszystkim tym, którzy szukają zauważalnych efektów przy stosunkowo niskiej cenie. Jest to wspomniana wcześniej metoda „domowa”. Polega ona na systematycznym stosowaniu wypełnionej żelem specjalistycznej nakładki. Kontrola efektu jest samodzielna i odbywa się w warunkach domowych. W ofercie naszego gabinetu widnieje wykonywanie profesjonalnych nakładek na zamówienie klienta. W sprzedaży posiadamy również różne preparaty wybielające, jak żele, strzykawki z substancją wybielającą, itp.

Przeciwwskazaniem do zastosowania tej metody jest łatwy do wywołania odruch wymiotny. Nie zadowoli ona również w pełni osób, które liczą na spektakularne efekty w stosunkowo krótkim czasie. Dla osób takich proponujemy inną metodę wybielania szkliwa.

wybielanie zębów

Jakie są potencjalne skutki uboczne? Wybielanie zębów – Kielce

Jako że przeprowadzane przez nas zabiegi wykonywane są z zachowaniem najwyższej ostrożności, nie uszkadzają one tkanki zęba. Niemniej jednak, to również od pacjenta należy dbanie o bezpieczeństwo całego procesu, poprzez stosowanie się do zaleceń lekarza. W nielicznych przypadkach dochodzi do sytuacji, w której w następstwie zabiegu pojawia się u pacjenta nadwrażliwość szkliwa. Niemniej jednak, jest ona tymczasowa i szybko ustępuje. Aby efekt zabiegu cieszył nas jak najdłużej, należy ograniczyć spożywanie wyrobów tytoniowych i żywności silnie „odbarwiającej”.

Wybielanie zębów nie jest polecane osobom:

  • nadwrażliwym na substancje wybielające
  • kobietom ciężarnym i w okresie laktacji
  • młodzieży poniżej 18 roku życia

Przed zdecydowaniem się na zabieg wybielania zębów, wskazana jest uprzednia konsultacja z lekarzem specjalistą, który pomoże nam dobrać odpowiednią metodę zabiegu.

Powrót

ul. Biskupa Kaczmarka 6A
25-022 Kielce

Blog

Rejestracja

Grażyna Sobczyk
lek. stom. specjalista ortodonta

Godziny przyjęć
Wt. i czw. 14.00 - 19.00
Środa 10.30 - 15.00

Kamil Sobczyk
lekarz dentysta,
Master di II Livello in Orthodontics

Godziny przyjęć
Pon. 14.00 - 19.00
Wt. 14.00 - 19.00
Czw. 14.00 - 19.00
Pt. 9.00 - 14.00
Wybrane soboty 9-14

Kamila Sobczyk
lekarz dentysta,
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć
Wybrane soboty