Wybielanie zębów So Smile Kielce – skuteczne i bezpieczne

Uśmiech jest wizytówką każdego człowieka. Białe, zdrowe zęby dodają pewności siebie i sprawiają, że wyglądamy na młodszych. Niestety, z biegiem czasu nasze zęby mogą ciemnieć pod wpływem czynników takich jak kawa, herbata, papierosy czy ciemna czekolada. Jeśli marzysz o pięknym, białym uśmiechu, wypróbuj wybielanie zębów w So Smile Kielce.

So Smile Kielce – profesjonalne wybielanie zębów

So Smile Kielce to nowoczesny gabinet stomatologiczny, który oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych, w tym profesjonalne wybielanie zębów. Wybielanie zębów So Smile Kielce to zabieg, który pozwala uzyskać znaczne rozjaśnienie koloru zębów, nawet o kilka odcieni. Zabieg jest wykonywany przy użyciu najnowocześniejszych technologii i materiałów, dzięki czemu jest bezpieczny i skuteczny.

Rodzaje wybielania zębów So Smile Kielce

Metody wybielania zębów oferowane przez So Smile Kielce zapewniają pacjentom skuteczne i bezpieczne opcje, które spełniają najwyższe standardy. So Smile Kielce specjalizuje się w dwóch głównych rodzajach wybielania zębów, z naciskiem na profesjonalne podejście i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Jedną z oferowanych metod jest wybielanie nakładkowe, w ramach którego pacjent otrzymuje spersonalizowane nakładki oraz specjalny żel do wybielania. Procedura ta polega na aplikowaniu żelu na nakładki, które następnie pacjent nosi przez okres 7-10 nocy. Dzięki temu stopniowemu procesowi, zęby nabierają naturalnego blasku, a rezultaty są trwałe i zauważalne.

Kolejną opcją, dostępną w So Smile Kielce, jest wybielanie systemem PrevDent. Ten innowacyjny system jest bezpieczny, zgodny z normami i przeznaczony do stosowania w gabinecie stomatologicznym. Co wyróżnia PrevDent CrWR spośród innych produktów wybielających, to zawartość nano-hydroksyapatytu. Badania i literatura wskazują, że nano-hydroksyapatyt nie tylko wybiela zęby, ale także remineralizuje szkliwo, redukując nadwrażliwość. Procedura trwa około 2 godzin, a rezultaty to nie tylko jaśniejsze i bielsze zęby, ale także poprawa ich ogólnej kondycji zdrowotnej.

Warto podkreślić, że wybielanie zębów w So Smile Kielce to nie tylko estetyczny zabieg, ale także inwestycja w zdrowie jamy ustnej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i bezpiecznych metod, pacjenci mogą cieszyć się nie tylko pięknym uśmiechem, ale także zwiększoną pewnością siebie i komfortem podczas i po zabiegu. So Smile Kielce stawia na profesjonalizm, co gwarantuje pacjentom satysfakcję z osiągniętych rezultatów.

Który rodzaj wybielania zębów wybrać?

Wybór rodzaju wybielania zębów zależy od indywidualnych preferencji i możliwości finansowych pacjenta. Wybielanie nakładkowe jest mniej inwazyjne i mniej kosztowne niż wybielanie gabinetowe. Jednak efekty wybielania nakładkowego są widoczne dopiero po kilku dniach lub tygodniach. Wybielanie systemem PrevDent jest bardziej skuteczne, ale też droższe.

Wskazania i przeciwwskazania do wybielania zębów

Wybielanie zębów So Smile Kielce jest bezpiecznym zabiegiem, który może być wykonywany u osób dorosłych, które nie mają żadnych przeciwwskazań do zabiegu. Do przeciwwskazań do wybielania zębów należą:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Nadwrażliwość zębów
  • Uszkodzenia szkliwa
  • Choroby dziąseł
  • Nowotwory jamy ustnej

Jak przygotować się do wybielania zębów So Smile Kielce?

Przed zabiegiem wybielania zębów zaleca się przeprowadzenie konsultacji stomatologicznej. Lekarz stomatolog oceni stan zdrowia zębów i dziąseł i udzieli niezbędnych zaleceń. W dniu zabiegu należy usunąć wszelkie naloty i przebarwienia z powierzchni zębów.

Cena wybielania zębów So Smile Kielce

Cena wybielania zębów So Smile Kielce zależy od rodzaju wybielania i wybranego planu leczenia. Wybielanie nakładkowe zaczyna się od 850 zł, a wybielanie systemem PrevDent od 1800 zł.

Wybielanie zębów So Smile Kielce – opinie pacjentów

Pacjenci, którzy skorzystali z zabiegu wybielania zębów So Smile Kielce, są zadowoleni z efektów zabiegu. Zęby są wyraźnie rozjaśnione, a uśmiech wygląda na zdrowszy i bardziej promienny.

Wybielanie zębów w So Smile Kielce to skuteczny i bezpieczny zabieg, który pozwala uzyskać piękny, biały uśmiech. Zabieg jest wykonywany przy użyciu najnowocześniejszych technologii i materiałów, dzięki czemu jest bezpieczny i skuteczny.

Powrót

ul. Biskupa Kaczmarka 6A
25-022 Kielce

Blog

Rejestracja

Grażyna Sobczyk
lek. stom. specjalista ortodonta

Godziny przyjęć
Wt. i czw. 14.00 - 19.00
Środa 10.30 - 15.00

Kamil Sobczyk
lekarz dentysta,
Master di II Livello in Orthodontics

Godziny przyjęć
Pon. 14.00 - 19.00
Wt. 14.00 - 19.00
Czw. 14.00 - 19.00
Pt. 9.00 - 14.00
Wybrane soboty 9-14

Kamila Sobczyk
lekarz dentysta,
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć
Wybrane soboty