Zdjęcie RTG zębów Kielce

Rtg zębów (ang. radiografia zębów) to technika diagnostyczna stosowana w stomatologii, pozwalająca na uzyskanie obrazu wewnętrznych struktur zęba. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki wykonywania zdjęć dentyści są w stanie ocenić stan zdrowia dziąseł oraz uzębienia i wykryć niewidoczne wcześniej ubytki i schorzenia.

Gabinet stomatologiczny So-Smile w Kielcach oferuje swoim pacjentom najnowocześniejszą technologię RTG zębów. Dzięki zastosowaniu specjalnego aparatu cyfrowego, technika RTG pozwala na wykonywanie szybkich, dokładnych i bezpiecznych zdjęć zębów, dziąseł i przyzębia. Aparat działa w oparciu o pomiar poziomu promieniowania. Zdjęcia RTG są wykonywane wyłącznie na zlecenie lekarza stomatologa, który na ich podstawie może dokonać właściwej diagnozy i zalecić odpowiednie leczenie.

Gabinet So-Smile dysponuje nowoczesnym sprzętem RTG, który zapewnia wysoką jakość zdjęć oraz bezpieczeństwo pacjentów. Technika RTG wykonywana w gabinecie So-Smile jest bezbolesna i bezpieczna, dzięki czemu pacjenci mogą korzystać z tej usługi bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek skutków ubocznych. Dodatkowo gabinet So-Smile oferuje swoim pacjentom możliwość wykonania zdjęcia RTG w krótkim czasie, dzięki czemu ich wizyta w gabinecie jest krótka i komfortowa.

Rtg zębów wykonywanew gabinecie So-Smile to sprawdzony sposób na zagwarantowanie skutecznej diagnostyki leczenia zębów. Dzięki wykonaniu zdjęć RTG dentysta może wcześnie wykryć choroby zębów i dziąseł oraz zalecić odpowiednie leczenie. Przeprowadzenie zdjęć RTG zębów w gabinecie So-Smile to doskonały sposób na zapewnienie sobie zachowanie zdrowia zębów i dziąseł na długo.

Powrót

ul. Biskupa Kaczmarka 6A
25-022 Kielce

Blog

Rejestracja

Grażyna Sobczyk
lek. stom. specjalista ortodonta

Godziny przyjęć
Wt. i czw. 14.00 - 19.00
Środa 10.30 - 15.00

Kamil Sobczyk
lekarz dentysta,
Master di II Livello in Orthodontics

Godziny przyjęć
Pon. 14.00 - 19.00
Wt. 14.00 - 19.00
Czw. 14.00 - 19.00
Pt. 9.00 - 14.00
Wybrane soboty 9-14

Kamila Sobczyk
lekarz dentysta,
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć
Wybrane soboty