Dobra klinika stomatologiczna, najlepszy dentysta – Kielce

Piękny uśmiech to najlepsza ozdoba każdej osoby. Bez względu na wiek oraz płeć, białe i zdrowe zęby dodają uroku i odejmują lat. Niestety z czasem wygląd i stan uzębienia mogą się pogarszać. Wpływ na to ma także styl życia, używki i przebyte choroby, które mogą znacząco osłabić zdrowie zębów. Jeśli chcesz już dzisiaj zadbać o piękny uśmiech, poznaj najlepszą klinikę stomatologiczną w Kielcach.

Najlepszy dentysta – Kielce

Zanim zdecydujesz się na wizytę u stomatologa, sprawdź jego ofertę i dostęp do technologii. Czy jak w Centrum Ortodoncji i Stomatologii So Smile w Kielcach dysponuje on RTG? Trudno wykonać pełną diagnostykę obrazową w stomatologii i ortodoncji bez:

  • zdjęć zębów,
  • zdjęć pantomograficznych,
  • zdjęć cefalometrycznych.

Dlaczego RTG zęba przed leczeniem jest ważne? Jego wykonanie pozwala nie tylko dokładnie zobaczyć budowę i stan zębów, ale do tego pokazuje rozmieszczenie i ilość kanałów korzeniowych w nich. Dodatkowo zdjęcie RTG pomoże zdiagnozować choroby i stany zapalne dotyczące miazgi i przyzębia. Zaletą badania jest jego szybkość i bezbolesność. W przypadku leczenia kanałowego wykonanie pełnego RTG zębów jest koniecznością, bo tylko w ten sposób stomatolog może mieć pewność, że czynność została wykonana poprawnie.

Chirurgia stomatologiczna – Kielce

Przy wyborze najlepszej kliniki stomatologicznej w Kielcach, warto również kierować się tym, czy gabinet oferuje usługi chirurgii stomatologicznej, takie jak:

  • ekstrakcja zębów mlecznych i stałych,
  • ekstrakcja zębów ze wskazań ortodontycznych oraz tzw. zębów mądrości,
  • odsłanianie i ekstrakcja zębów zatrzymanych,
  • implantologia,
  • leczenie tkanek miękkich,
  • podcinanie wędzidełka,
  • leczenie torbieli i ropni.

Taką ofertę ma np. Centrum Ortodoncji i Stomatologii So Smile w Kielcach, dzięki czemu może pomóc pacjentom o różnych potrzebach.

Dobry stomatolog – Kielce

Zaplecze techniczne w postaci nowoczesnych sprzętów pomagających w diagnozie oraz usługi chirurga stomatologicznego to konieczność w gabinecie stomatologicznym. Warto wybrać dentystę, który pomoże nawet w skomplikowanych przypadkach.

 

Powrót

ul. Biskupa Kaczmarka 6A
25-022 Kielce

Blog

Rejestracja

Grażyna Sobczyk
lek. stom. specjalista ortodonta

Godziny przyjęć
Wt. i czw. 14.00 - 19.00
Środa 10.30 - 15.00

Kamil Sobczyk
lekarz dentysta,
Master di II Livello in Orthodontics

Godziny przyjęć
Pon. 14.00 - 19.00
Wt. 14.00 - 19.00
Czw. 14.00 - 19.00
Pt. 9.00 - 14.00
Wybrane soboty 9-14

Kamila Sobczyk
lekarz dentysta,
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć
Wybrane soboty