Dobry Protetyk Kielce – zapomnij o brakach w uzębieniu

Protetyka zajmuje się uzupełnianiem braków w uzębieniu, jak również odbudową utraconych tkanek zębów. Powoduje to poprawę anatomii oraz funkcjonalności układu zębowo- szczękowo- twarzowego. Najważniejszymi narzędziami protetycznymi są korony, mosty i protezy ruchome oraz stałe. Korony dentystyczne zalecane są do wzmocnienia i poprawy kształtu, koloru lub wielkości zęba. Wspierają słabe, uszkodzone zęby oraz te wymagające znacznego wypełnienia.

Korony mogą być wspierane na zębach sąsiadujących lub na implantach. Ich założenie wymaga wstępnego opiłowania zęba. Mosty z kolei służą rekonstrukcji brakującego uzębienia- pojedynczego lub kilku zębów. Zarówno mosty, jak i korony wykonywane są z porcelany- ten niezwykle trwały kompozyt zapewnia doskonały efekt estetyczny. Po pobraniu wycisku i zaprojektowaniu korony czy mostu, następuje ich mocowanie- na cemencie w przypadku koron i na cemencie lub implantach w przypadku mostów. Protezy dzielą się na ruchome i trwałe.

dobry protetyk Kielce

Rozwiązania ruchome umożliwiają wyjmowanie protezy w dowolnym momencie, protezy stałe natomiast osadzone są na implantach. Powodzenie leczenia protetycznego i jego ostateczny efekt zależą od doświadczenia i kompetencji stomatologa, jak również od renomy współpracującej ze stomatologiem pracowni protetycznej.

Dobry Protetyk Kielce

Najnowsze materiały, innowacyjne technologie i stale poszerzający swoja wiedzę stomatolodzy to kombinacja czynników gwarantujących pożądany przez pacjenta efekt- piękny, naturalny uśmiech. Takie rozbudowane zabiegi protetyczne oferuje klinika so-smile.pl zlokalizowana w Kielcach, zapewniająca swym pacjentom fachową pomoc z zakresu uzupełniania braków w uzębieniu.

Powrót

ul. Biskupa Kaczmarka 6A
25-022 Kielce

Blog

Rejestracja

Grażyna Sobczyk
lek. stom. specjalista ortodonta

Godziny przyjęć
Wt. i czw. 14.00 - 19.00
Środa 10.30 - 15.00

Kamil Sobczyk
lekarz dentysta,
Master di II Livello in Orthodontics

Godziny przyjęć
Pon. 14.00 - 19.00
Wt. 14.00 - 19.00
Czw. 14.00 - 19.00
Pt. 9.00 - 14.00
Wybrane soboty 9-14

Kamila Sobczyk
lekarz dentysta,
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć
Wybrane soboty